UWAGA - przeglądarka ma wyłączoną obsługą JAVASCRIPT

Do prawidłowego działania strony, niezbędna jest włączona obsługa JAVASCRIPT w przeglądarce.

Nowy model specjalny / "Ogniem i Mieczem" wspiera Adasia!

 

Nowy model specjalny / "Ogniem i Mieczem" wspiera Adasia!

Jak być może cześć z Was wie, syn naszego Kolegi i znanego blogera oraz modelarza Yoriego, Adaś cierpi na zespół Lennoxa-Gastaut, chorobę, która opóźnia rozwój psycho-ruchowy. Przyjmowane przez Adasia leki, które pomagają mu się prawidłowo rozwijać są bardzo drogie – kosztują miesięcznie 700 złotych.

Jako wydawca gry i społeczność OiM chcielibyśmy wesprzeć Adasia.

Zdecydowaliśmy, że wprowadzimy do sprzedaży model specjalny, a cały dochód z jego sprzedaży przeznaczymy na leczenie Adasia. Akcja potrwa do 1 kwietnia, a podczas Mistrzostw w Wilanowie przekażemy całą zebraną kwotę Adasiowi i Yoriemu.

Modelem tym jest figurka przedstawiająca Imć Łukasza Biczyńskiego, chorążego hetmańskiego. (W tzw. "realu" Łukasz jest przyjacielem zespołu i posiadaczem największej na świecie kolekcji modeli do OiM) Oryginalnie model miał być przygotowany jedynie w kilku sztukach jako prezent na 40te urodziny Łukasza, ale naszym – i nie tylko – zdaniem jest tak dobry, że chcemy żeby każdy miał możliwość jego nabycia, jednocześnie służąc słusznej sprawie. Łukasz oczywiście dał nam swoje błogosławieństwo.

http://sklep.wargamer.pl/imc-lukasz-biczynski-chorazy-hetmanski.html

Uprzedzając pytania: model nie trafi potem do katalogu Dukatów, więc jeśli chcecie go nabyć, to nie ma co odkładać decyzji na później. Wysyłka modelu jest wliczona w jego koszt aczkolwiek w tym przypadku nie obowiązują żadne Wasze zniżki ani możliwość płacenia Dukatami. Możliwy jest także odbiór modelu podczas Mistrzostw w Wilanowie.

Mamy nadzieję, że model Wam również się podoba i trafi kolekcji każdego fana "Ogniem i Mieczem".

Jeśli chcielibyście wesprzeć Adasia również dodatkowymi wpłatami, na zdjęciu poniżej znajdziecie wszelkie potrzebne informacje.

Z góry dziękujemy w imieniu Adasia, Yoriego i własnym.

Zespół "Ogniem i Mieczem"