UWAGA - przeglądarka ma wyłączoną obsługą JAVASCRIPT

Do prawidłowego działania strony, niezbędna jest włączona obsługa JAVASCRIPT w przeglądarce.

Konkurs na dowódcę historycznego!

 

Konkurs na dowódcę historycznego!

Chcielibyśmy dziś ogłosić konkurs na historycznego dowódcę z okresu 1649-1676.

Pomysły Waszego autorstwa mogą dotyczyć którejkolwiek z armii z podręcznika głównego i podręcznika „Potop”, ale nie Danii, Kurlandii i Gdańska. Dowódca może zastępować oficera dowodzącego dowolnym podjazdem/pułkiem/dywizją; może stać także na czele własnego historycznego podjazdu/pułku/dywizji.

Zasady konkursu są następujące:

1. Praca powinna zostać przygotowana w takiej formie, w jakiej prezentowani są aktualnie opublikowani dowódcy historyczni OiM – wstęp historyczny, Zasady Specjalne, karta podjazdu/pułku/dywizji (oczywiście to ostatnie tylko jeżeli napisaliście nową strukturę). Tekst w Wordzie, rozpiska w Wordzie lub Excelu. Język: polski lub angielski.

2. Czas trwania konkursu – od 18 października do 18 listopada 2016 r.

3. Pliki w formacie .doc lub .docx prosimy przysyłać na adres kadrinazi[at]gmail.com

Przed wysłaniem pracy prosimy o skontaktowanie się z Kadrinazim (przez PW na forum lub maila), aby sprawdzić, czy dany dowódca nie został już opracowany (mamy w tym momencie przygotowanych około 20 dowódców czekających na opublikowanie).

Plik powinien zawierać imię i nazwisko autora, a także – w przypadku jeżeli autor jest zarejestrowany na forum - nick. Każdy z uczestników może przesłać dowolną ilość prac.

4. Ocena prac będzie oczywiście całkowicie subiektywna. Prace oceni jury w składzie: Michał Molenda i Michał ‘Kadrinazi’ Paradowski.

5. Wyróżnione prace, które najbardziej przypadną nam do gustu, zostaną opublikowane (w obydwu wersjach językowych) jako pdfy na stronie OiM, trafią także do jednego z tomów „Armii Ogniem i Mieczem”. Dodatkowo, w momencie wydania danego modelu dowódcy historycznego, autorzy wyróżnionych prac otrzymają odpowiednią figurkę. Ze zwycięzcą będziemy także konsultować wygląd modelu.

6. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w opisie nagrodzonego dowódcy i ewentualnej strukturze jego oddziału, oczywiście po uprzedniej konsultacji z autorem/autorami.

Zespół Ogniem i Mieczem